KRC oferuje specjalistyczną usługę zarejestrowanego przez HPCSA psychometrystę do przeprowadzenia szeregu ocen dla twoich konkretnych potrzeb.

Oceny i psychometria

Kluczem do każdej poprawy jest uczenie się samoświadomości. Rozwój osobisty i rozwój organizacyjny można rozpocząć tylko raz, gdy kandydaci lub zespoły osobowość, mocne strony i obszary rozwojowe są odkryte poprzez oceny psychometryczne.

Oceny są ważnym narzędziem do oceny mocnych stron i obszarów rozwoju. Wyniki zapewniają wgląd w czyjś potencjał i identyfikują konkretne obszary wymagające poprawy. Proces oceny w KRC jest bardzo obiektywny proces naukowy wykorzystujący prawidłowe i wiarygodne narzędzia oceny które mogą przynieść bardzo potrzebne światło nieznanym obszarom poznania lub procesu myślowego osób.

Poprawnie zastosowane oceny mają do odegrania znaczącą rolę w rozwoju osoby. Ocena pomaga zidentyfikować i odkryć osobę obszary rozwojowe, ich potencjał, typ osobowości i stały się ważne narzędzie dla organizacji do użycia w przewidywanie sukces osób i umieszczenie ich na najlepiej dopasowanym stanowisku pracy.

KRC usiądzie z klientem i sformułuje konkretna ocena baterii (seria ocen), aby dać całościowe spojrzenie na kandydata, w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Indywidualne lub grupowe sesje opinii mogą być organizowane w zależności od klientów i #8217; wymagania. KRC jest akredytowany do korzystania z szeregu najnowszych międzynarodowych i afrykańskich ocen.

KRC ściśle współpracuje z firmą i osobami, oceniając ich unikalny potencjał, cele i potrzeby. Naszym celem jest pomoc w zarządzaniu ludźmi w najlepszy możliwy sposób. KRC oferuje oceny, które poprowadzą Cię na każdym etapie zarządzania ludźmi: od rekrutacji osób, które pasują do twoich wymagań, po pomoc w utrzymaniu i pielęgnowaniu istniejących talentów, po zdolność do identyfikowania potencjału, a także zaspokajania potrzeb szkoleniowych lub rozwojowych. Na podstawie ustaleń z oceny KRC może zapewnić stały coaching, coaching wykonawczy i zarządzanie talentami.

Korzystamy z szeregu ocen:

  • OCENY OSOBISTOŚCI
  • POZNAWCZY / APTITUDE
  • INTELIGENCJA EMOCJONALNA
  • EDUKACYJNY
  • PROWADZENIE KARIERY I PRZEJŚCIE KARIERY
  • WARTOŚCI I MOTYWY
  • OCENY SPRZEDAŻY
  • PRZYWÓDZTWO
  • INTEGRALNOŚĆ
  • ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI

Satysfakcja z pracy jest osiągana, gdy twoje zainteresowania, zdolności i osobowość są ze sobą powiązane.

Oferujemy oceny psychometryczne w następujących obszarach:

N.

Badanie potencjału, motywacji, inteligencji emocjonalnej

N.

Rozwój kariery i talentów

N.

Wybór i rekrutacja

N.

Oceny zarządzania i przywództwa

N.

Rozwój i coaching

N.

Budowanie zespołu

N.

Rozwój personelu

N.

Indywidualne cele coachingowe

N.

doradztwo zawodowe

N.

Przejścia kariery zawodowej

KR Consulting pomaga organizacjom i firmom w rekrutacji, selekcji, stażach i coachingu, szkoleniach, budowaniu zespołu i rozwoju zarządzania / przywództwa.

Indywidualne warsztaty są przygotowywane dla firm w oparciu o ich potrzeby i cele rozwojowe.

Oceny edukacyjne

Klasa wyboru przedmiotu 9 i 10

Ocena wyboru przedmiotu ma na celu pomóc uczniom klasy 9 w wyborze najbardziej odpowiednich przedmiotów dla ich fazy FET (klasa 10-12). Ocena ta zapewnia uczniom narzędzia do podejmowania świadomych decyzji dotyczących wyboru podmiotu, dając im poczucie potwierdzenia lub kierunku w ramach ich potencjalnych ścieżek kariery, co jest podkreślone przez wyniki oceny ich zainteresowań, umiejętności, cech osobowości i wartości związanych z pracą. Ocena wyboru przedmiotu ma na celu pomóc uczniom w uświadomieniu sobie potencjalnych karier, które istnieją na całym świecie i które mogą pasować do ich zainteresowań i umiejętności w przyszłości.

Ocena kariery zawodowej dla klasy 11 i matrykulantów

Celem oceny kariery jest wsparcie klienta w odkryciu i zbadaniu potencjalnych możliwości nauki i kariery. Proces oceny polega na samoświadomości poprzez ocenę zainteresowań klientów, potencjału, rodzaju osobowości, umiejętności / zdolności, wartości i mocnych stron.

Proces ten obejmuje wskazówki i ułatwienia w podejmowaniu decyzji dotyczących studiów i wyborów zawodowych; trendy zatrudnienia i możliwe możliwości; udzielanie odpowiednich porad i sugestii. KRC oferuje również usługi coachingowe, które są krok po kroku, aby pomóc klientowi w sformułowaniu przyszłego planu celów i pracy nad jego osiągnięciem.

KRC oferuje również profesjonalne sesje coachingowe oparte na wynikach oceny.

Skontaktuj się

2 + 13 =

Podążaj za nami

Warszawa, Polska | Kapsztad, Republika Południowej Afryki
karolina@krconsulting.biz.pl

KR Consulting (Karolina Rafalski Consulting) firma Sky Enterprises Warszawa, Polska

Niezależna praktyka psychometrystyczna
BA Corporate Communications (UJ)
BA Honors Psychology (UNISA)
BPsych Practical Degree in Psychometry (UJ)
Numer rejestracyjny HPCSA PMT0090123 Ćwiczenie nr 0850000553719  B-BBEE Poziom 4
pl_PL
en_GB pl_PL