Na podstawie wyników oceny KR Consulting oferuje coaching osobom, menedżerom, liderom i zespołom w celu zwiększenia ich wydajności i rozwoju. Coaching to narzędzie do skutecznego działania zmiana w organizacjach i ludziach.

Coaching

Na podstawie wyników oceny KR Consulting oferuje coaching osobom, menedżerom, liderom i zespołom w celu zwiększenia ich wydajności i rozwoju. Indywidualne sesje coachingowe jeden na jednego są planowane albo osobiście, przez telefon lub przez Skype.

Relacja coachingowa jest wyjątkowa, ponieważ wymaga od partnera coachingu wspierania jednostki w osiąganiu jej celów. Jesteśmy dumni z naszej odpowiedzialności za budowanie i utrzymywanie tych specjalnych relacji.

  KRC oferuje coaching w następujących obszarach dla klientów indywidualnych i korporacyjnych:

   • Rozwój kariery
   • Executive Coaching
   • Inteligencja emocjonalna
   • Samorozwój / Rozwój osobisty i samokontrola
   • Poczucie własnej wartości, pewność siebie, asertywność
   • Radzenie sobie ze stresem, lękiem, wypaleniem zawodowym
   • Przywództwo i rozwój

   Podróż, która prowadzi do tej strony, zwykle zaczyna się od pierwszej myśli, że zmiana jest potrzebna w organizacji. Może wynika to z potrzeby zmiany jednostki, może w celu poprawy efektywności zespołu lub ułatwienia zbliżającego się przejścia.

   Rozpoznanie tych motywacji jest znaczące, ponieważ oznaczają one zasadniczą różnicę między rolą Lidera a rolą Kierownika.

   Lider to ktoś, kogo ludzie wybiorą do miejsca, do którego nie poszliby sami; ktoś, kto przenosi ludzi z jednego paradygmatu na inny, zmieniając sposób myślenia ludzi; i dostosowuje strategię i ludzi, zdobywając zaufanie, aby pomóc im się zmienić. 

   Dzięki naszemu coachingowi zespołu biznesowego nasz partner coachingowy może pomóc Twojej organizacji w tworzeniu kultury opartej na mocnych stronach - w której każda osoba jest w pozycji odpowiadającej jej największym mocnym stronom i umiejętnościom. To pielęgnuje cel, zaufanie i pełne uczestnictwo członków zespołu, wspiera wzajemną odpowiedzialność i rozliczalność. Inspiruje do ciągłego uczenia się, realizacji celów indywidualnych i organizacyjnych oraz poprawy komunikacji.

   Skontaktuj się

   7 + 3 =

   Podążaj za nami

   Warszawa, Polska | Kapsztad, Republika Południowej Afryki
   karolina@krconsulting.biz.pl

   KR Consulting (Karolina Rafalski Consulting) firma Sky Enterprises Warszawa, Polska

   Niezależna praktyka psychometrystyczna
   BA Corporate Communications (UJ)
   BA Honors Psychology (UNISA)
   BPsych Practical Degree in Psychometry (UJ)
   Numer rejestracyjny HPCSA PMT0090123 Ćwiczenie nr 0850000553719  B-BBEE Poziom 4
   pl_PL
   en_GB pl_PL