Psychometria i oceny

KRC oferuje specjalistyczną usługę zarejestrowanego przez HPCSA psychometrystę w celu przeprowadzenia szeregu ocen w zależności od konkretnych potrzeb.

Rozwój przywództwa

Podróż, która prowadzi do tej strony, zwykle zaczyna się od pierwszej myśli, że zmiana jest potrzebna w organizacji. Może wynika to z potrzeby zmiany jednostki, może w celu poprawy efektywności zespołu lub ułatwienia zbliżającego się przejścia

Coaching

Na podstawie wyników oceny KR Consulting oferuje coaching osobom, menedżerom, liderom i zespołom w celu zwiększenia ich wydajności i rozwoju. Coaching to narzędzie do skutecznego działania zmiana w organizacjach i ludziach.

Warsztaty

Indywidualne warsztaty są przygotowywane dla firm w oparciu o ich potrzeby i cele rozwojowe.


Psychometria

KRC oferuje specjalistyczną usługę zarejestrowanego przez HPCSA psychometrystę w celu przeprowadzenia szeregu ocen w zależności od konkretnych potrzeb. Kluczem do każdej poprawy jest uczenie się samoświadomości.

Coaching

Coaching to narzędzie do wprowadzania zmian w organizacjach i ludziach. Na podstawie wyników oceny oferujemy coaching osobom, menedżerom i zespołom w celu zwiększenia ich wydajności i rozwoju.

Rozwój

Wielcy liderzy są kluczem do sukcesu organizacji. Pomożemy Ci rozwinąć osoby, które wykorzystają swój unikalny styl przywództwa. Wierzymy, że wszyscy liderzy mogą nauczyć się być bardziej skuteczni

doradztwo zawodowe

ZARZĄDZANIE | OCENA | DORADZTWO

KRC oferuje doradztwo zawodowe, przeprowadzając najpierw serię ocen w celu zidentyfikowania talentów, potencjału, zainteresowań, wartości oraz rodzaju osobowości i dopasowania

Nasze Usługi

Specjalizujemy się w następujących dziedzinach

Oceny i psychometria

KRC oferuje specjalistyczną usługę zarejestrowanego przez HPCSA psychometrystę w celu przeprowadzenia szeregu ocen w zależności od konkretnych potrzeb. Oceny są ważnym narzędziem do oceny zainteresowań zawodowych, zdolności, zdolności poznawczych i akademickich, mocnych stron, gotowości szkolnej, wyboru przedmiotów, poradnictwa zawodowego, rozwoju emocjonalnego i obszarów rozwojowych.

Coaching

KR Consulting oferuje coaching osobom, menedżerom, liderom i zespołom w celu zwiększenia ich wydajności i rozwoju. Relacja coachingowa jest wyjątkowa, ponieważ wymaga od partnera coachingu wspierania jednostki w osiąganiu jej celów.

Trening i rozwój

Za pomocą ocen możesz pomóc ludziom poznać ich styl przywództwa, mocne strony, preferencje i możliwe obszary rozwoju, nad którymi mogą potrzebować pracy.

Planowanie sukcesji

KRC może pomóc Ci przygotować się na przyszłość, wykorzystując oceny i techniki coachingowe, aby pomóc zidentyfikować potencjał i przeszkolić kolejne pokolenie liderów w Twojej organizacji.

Wybór i rekrutacja

KRC oferuje ekskluzywne usługi psychometryczne do celów rekrutacyjnych. Konkretna bateria oceny jest opracowywana na podstawie konkretnego opisu stanowiska i wymaganych kompetencji.

doradztwo zawodowe

KRC oferuje Poradnictwo zawodowe, przeprowadzając najpierw serię ocen w celu zidentyfikowania talentów, potencjału, zainteresowań, wartości oraz typu osobowości i dopasowania. Następnie może zostać udzielone poradnictwo zawodowe i coaching.

Oceny wykonane

Sesje coachingowe

workshope i Team Building

%

Zwiększona produktywność i rozwój

Wybór i wskazówki

Oferujemy szczegółowy poufny raport ocenianych kandydatów z zaleceniami opartymi na kombinacji wyników oceny i obserwacji, a także przeprowadzonej rozmowy rekrutacyjnej.

Nasze specjalności

KRC stara się ułatwiać rozwój i odblokowywać potencjał

Ocena i psychometria

coaching

szkolenie i rozwój

Planowanie sukcesji

rekrutacja selekcyjna

Doradztwo zawodowe

Skontaktuj się

3 + 4 =

Podążaj za nami

Warszawa, Polska | Kapsztad, Republika Południowej Afryki
karolina@krconsulting.biz.pl

KR Consulting (Karolina Rafalski Consulting) firma Sky Enterprises Warszawa, Polska

Niezależna praktyka psychometrystyczna
BA Corporate Communications (UJ)
BA Honors Psychology (UNISA)
BPsych Practical Degree in Psychometry (UJ)
Numer rejestracyjny HPCSA PMT0090123 Ćwiczenie nr 0850000553719  B-BBEE Poziom 4
pl_PL
en_GB pl_PL