Podróż, która prowadzi do tej strony, zwykle zaczyna się od pierwszej myśli, że zmiana jest potrzebna w organizacji. Może wynika to z potrzeby zmiany jednostki, może w celu poprawy efektywności zespołu lub ułatwienia zbliżającego się przejścia

Rozwój przywództwa

Wielcy liderzy są kluczem do sukcesu organizacji.

Pomożemy Ci rozwinąć osoby, które wykorzystają swój unikalny styl przywództwa. Wierzymy, że wszyscy liderzy mogą nauczyć się być bardziej skuteczni. Za pomocą ocen możesz pomóc osobom poznać ich styl przywództwa, mocne strony, preferencje i możliwe obszary rozwoju, nad którymi mogą potrzebować pracy.

  „Przywództwo to sztuka nakłaniania kogoś do zrobienia czegoś, co chcesz zrobić, ponieważ on chce to zrobić”

  - Dwight D. Eisenhower

  Warsztaty

  Indywidualne warsztaty są przygotowywane dla firm w oparciu o ich potrzeby i cele rozwojowe.

  Warsztaty te są bardzo korzystne dla organizacji, pomagając w tworzeniu wspólnej kultury oraz szacunku i zrozumienia dla różnych osobowości i kultur.

  Nasze warsztaty mogą być również zarezerwowane jako kluczowe rozmowy prowadzonej przez Karolinę Rafalską, zarejestrowaną w HPCSA psychometrystę, trenerkę kariery i rozwoju

   Warsztaty z języka angielskiego

   Ocenimy i dostosujemy projekt programu i przygotujemy Ciebie i Twój zespół do pewnej komunikacji przy użyciu odpowiedniego języka biznesowego na poziomie wielokulturowym.

   Jedną rzeczą jest nauczyć się „podręcznika angielskiego”, a zupełnie inną - doświadczyć rodzimego angielskiego biznesowego z pierwszej ręki. Prowadzimy nie tylko rozmowy w języku ojczystym, ale także środowiska wielokulturowe i sposoby najlepszej komunikacji w różnych miejscach. 

   KR Consulting pracował w Johannesburgu i Kapsztadzie w Południowej Afryce z ludźmi z różnych kultur i środowisk. Umiejętność komunikowania się werbalnie i niewerbalnie na poziomie wielokulturowym może być niezbędna dla Twojej firmy, personelu i Twojej marki.

   Warsztaty wielokulturowe

   Prowadzimy nie tylko rozmowy w języku ojczystym, ale także środowiska wielokulturowe i sposoby najlepszej komunikacji w różnych miejscach.

   KR Consulting pracował w Johannesburgu i Kapsztadzie w Południowej Afryce z ludźmi z różnych kultur i środowisk. Umiejętność komunikowania się werbalnie i niewerbalnie na poziomie wielokulturowym może być niezbędna dla Twojej firmy, personelu i Twojej marki.

   Niektóre oferowane przez nas warsztaty to: 

   N.

   Dynamika osobowości: osobowość i sprzedaż, relacje z klientami, kultura firmy, komunikacja, konflikt, zrozumienie swojej osobowości, obraz siebie, pewność siebie, typy osobowości i dynamika zespołu, budowanie zespołu (Karolina ma międzynarodową akredytację w korzystaniu z narzędzia oceny osobowości MBTI) .

   N.

   Inteligencja emocjonalna - zrozumienie inteligencji emocjonalnej, stresu, udanego przywództwa, osiągania celów.

   N.

   Trening różnorodności

   N.

   beYOUtiful Minds: keynote talk lub warsztaty wzmacniające formę wewnątrz i zachęcające do samorozwoju i zrozumienia siebie i innych.

   N.

   Poradnictwo zawodowe, rozwój kariery, zmiany kariery.

   N.

   Przezwyciężanie samosabotażu i negatywnych przekonań

   N.

   Poczucie własnej wartości i twoje samospełniające się proroctwo, obraz siebie i samoocena.

   N.

   Obraz: Opracowanie odpowiedniego wizerunku firmy, wizerunek własny, ograniczanie przekonań, pewność siebie, rozmowa i #8211; twój wewnętrzny głos i jak dobrze wyglądać i czuć się dobrze, całościowe ogólne samopoczucie.

   N.

   Etykieta korporacyjna

   N.

   Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

   N.

   Marka: osobisty branding i autoprezentacja.

   N.

   Motywacyjne rozmowy dla kobiet.

   N.

   Warsztaty budowania zespołu przy użyciu najnowszych narzędzi oceny.

   N.

   Dostosowane warsztaty / rozmowy zgodnie z życzeniem klientów.

   Budowanie zespołu

   KRC oferuje rozwiązania budujące zespół, zapewniając zabawne i pouczające warsztaty, podczas których ludzie mogą odkryć siebie w otoczeniu zespołu, a także poznać i zrozumieć różnorodne typy osobowości każdego z członków zespołu. Pod koniec warsztatów ludzie opuszczają miejsce spotkania, rozumiejąc i doceniając innych członków zespołu, a także wychodzą z poczuciem dumy i zrozumienia swoich talentów i aspektów osobowości.

    To bardzo pouczające, zabawne i zmieniające życie warsztaty, które przynoszą korzyści nie tylko organizacji i zespołowi organizacyjnemu, ale także każdej osobie jednocześnie.

    KRC korzysta z ocen w ramach naszej strategii budowania zespołu, będą one pomagać w budowaniu lepszych relacji i budować zrozumienie między kolegami i członkami zespołu - pomagając im zobaczyć, jak najlepiej współpracować i zwiększyć produktywność.

    Ta wiedza zainspiruje ludzi do lepszej współpracy, aby osiągnąć sukces organizacyjny. Nasze oceny i warsztaty pomagają członkom zespołu zrozumieć siebie i siebie nawzajem w celu poprawy relacji i opracowania strategii w celu zwiększenia wydajności.

    Warsztaty i oceny Team Building KRC pomagają:

    N.

    Poprawa komunikacji

    N.

    Zmniejszenie konfliktu

    N.

    Stwórz wspólny język, aby zrozumieć i docenić różnice

    N.

    Podkreślanie unikalnego wkładu ludzi

    Na życzenie KRC oferuje również rozwiązania do budowania zespołów zewnętrznych.

    Rozwiązanie konfliktu

    Konflikt powoduje niepotrzebny stres w miejscu pracy i negatywnie wpływa na morale. Nasze oceny mogą pomóc w konstruktywnym rozwiązaniu konfliktu między współpracownikami, przywracając koncentrację na produktywności.

     

    Nasze oceny mogą pomóc zakwestionować założenia zespołu dotyczące przyczyn konfliktu i zaoferować najlepsze metody ich rozwiązania - tworząc bardziej harmonijne środowisko pracy. Kluczem do rozwiązania konfliktu w organizacji jest zrozumienie go. Dzięki procesom oceny i budowaniu zespołu KRC zapewnia głęboki wgląd w źródła konfliktów i oferuje konkretne strategie rozwiązywania problemów, pomagając Ci skoncentrować swoją energię na wydajności.

    Skutecznie rozwiąż konflikt

    N.

    Poprawa wydajności

    N.

    Rozwijaj lepsze relacje robocze

    N.

    Przyspiesz podejmowanie decyzji

    N.

    Zmniejsz stres i popraw morale

    Komunikacja

    Dobra komunikacja idzie w parze z wydajnością. Oceny pomagają jednostkom nauczyć się lepiej komunikować się z innymi, pomagając im zrozumieć style komunikacji, typy osobowości i preferencje zawodowe.

    Pomagają Tobie i Twoim zespołom lepiej się komunikować, zapewniając każdej osobie głębszą samoświadomość i zrozumienie swoich współpracowników i innych osób. Dzięki samoświadomości jednostki wykorzystają swoje osobiste zdolności komunikacyjne i zidentyfikują wszelkie możliwe martwe punkty, jakie mogą mieć.

    Planowanie sukcesji

    KRC może pomóc Ci przygotować się na przyszłość, wykorzystując oceny i techniki coachingowe, aby pomóc zidentyfikować potencjał i przeszkolić kolejne pokolenie liderów w Twojej organizacji.

    Zainwestuj w następną generację Liderów swojej organizacji & #8217; Powszechną skargą jest to, że dobrzy, ciężko pracujący pracownicy awansują na stanowiska kierownicze, ale ponoszą porażkę, co powoduje utratę wydajności i dylemat posiadania niekompetentnego kierownika.

     

    Za pomocą ocen możesz zidentyfikować potencjał i opracować kolejnych liderów w swojej organizacji. Gdy pojawią się zmiany lub nowe możliwości, będziesz w lepszej sytuacji, aby szybko i płynnie zmieniać role i obowiązki.

    KRC oferuje oceny i coaching do:

    N.

    Zidentyfikuj kandydatów o wysokim potencjale i kandydatów wewnętrznych

    N.

    Rozwijaj umiejętności i zdolności pracownika, aby sprostać wymaganiom zawodowym na wyższych stanowiskach.

    N.

    Znajdź odpowiednie dopasowanie między mentorami i podopiecznymi.

    Zarządzanie talentami

    Oferujemy usługi zarządzania talentami dla firm, począwszy od integracji nowych pracowników oraz rozwijania i zatrzymywania obecnych pracowników w celu spełnienia obecnych i przyszłych celów biznesowych, a także przyciągania wysokiej jakości pracowników.

    KRC ma na celu pomóc pracodawcom w optymalizacji talentów pracowników, aby zapewnić wydajność. Przyciąganie i zatrzymywanie talentów jest celem większości organizacji. Współpracujemy z pracodawcami w celu zdefiniowania i zaspokojenia potrzeb talentów każdej organizacji.

    Skontaktuj się

    14 + 10 =

    Podążaj za nami

    Warszawa, Polska | Kapsztad, Republika Południowej Afryki
    karolina@krconsulting.biz.pl

    KR Consulting (Karolina Rafalski Consulting) firma Sky Enterprises Warszawa, Polska

    Niezależna praktyka psychometrystyczna
    BA Corporate Communications (UJ)
    BA Honors Psychology (UNISA)
    BPsych Practical Degree in Psychometry (UJ)
    Numer rejestracyjny HPCSA PMT0090123 Ćwiczenie nr 0850000553719  B-BBEE Poziom 4
    pl_PL
    en_GB pl_PL