KRC oferuje doradztwo zawodowe, przeprowadzając najpierw serię ocen w celu zidentyfikowania talentów, potencjału, zainteresowań, wartości oraz rodzaju osobowości i dopasowania.

doradztwo zawodowe

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy jesteś we właściwej karierze, czy może czujesz się zagubiony i nie jesteś pewien, na jakiej ścieżce kariery powinieneś być?

 

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaki jest twój prawdziwy talent, jaki masz potencjał i jaki jest Twój typ osobowości? Jeśli to ty, to być może ocena kariery jest dla Ciebie. KRC zarejestrowało psychometrów specjalizujących się w ocenach kariery, poradnictwie zawodowym, coachingu, osobowości, zainteresowaniach i potencjalnych ocenach.

W KRC współpracujemy z osobami i korporacjami, aby pomóc ludziom znaleźć najlepszą karierę odpowiednią do ich rodzaju osobowości i talentów. Oferujemy również te oceny nastolatkom i młodym dorosłym, aby pomóc im upewnić się, że dążą do najlepszego dopasowania przedmiotów, stopnia / dyplomu i wyborów zawodowych.

Pomaganie jednostce w zrozumieniu jej osobowości, zainteresowań, umiejętności i zdolności pozwala jej łatwiej identyfikować i realizować pasującą ścieżkę kariery.

Bateria oceniająca (seria ocen) daje całościowy obraz osoby i jej najlepszego dopasowania do miejsca pracy.

Wybór przedmiotu, klasa 9 i 10

Ocena wyboru przedmiotu ma na celu pomóc uczniom klasy 9 w wyborze najbardziej odpowiednich przedmiotów dla ich fazy FET (klasa 10-12). Ocena ta zapewnia uczniom narzędzia do podejmowania świadomych decyzji dotyczących wyboru podmiotu, dając im poczucie potwierdzenia lub kierunku w ramach potencjalnych ścieżek kariery, co jest podkreślone przez ich wyniki oceny ich zainteresowań, umiejętności, cech osobowości i wartości związanych z pracą. Ocena wyboru przedmiotu ma na celu pomóc uczniom w uświadomieniu sobie potencjalnych karier, które istnieją na całym świecie i które mogą pasować do ich zainteresowań i umiejętności w przyszłości.

Ocena kariery zawodowej

Celem oceny kariery jest wsparcie klienta w odkryciu i zbadaniu potencjalnych możliwości nauki i kariery. Proces oceny polega na samoświadomości poprzez ocenę zainteresowań klientów, potencjału, rodzaju osobowości, umiejętności / zdolności, wartości i mocnych stron. Proces ten obejmuje wskazówki i ułatwienia w podejmowaniu decyzji dotyczących wyborów dotyczących studiów i kariery; trendy zatrudnienia i możliwe możliwości; udzielanie odpowiednich porad i sugestii. KRC oferuje również usługi coachingowe, które są krok po kroku, aby pomóc klientowi w sformułowaniu przyszłego planu celów i pracy nad jego osiągnięciem.

Ocena przejścia kariery

Celem oceny przejścia w karierze jest poprowadzenie klienta przez proces odkrywania / potwierdzania i badania potencjalnych możliwości nauki i kariery. Proces oceny polega na samoświadomości poprzez ocenę zainteresowań klientów, potencjału, rodzaju osobowości, umiejętności / zdolności, wartości i mocnych stron.
Proces ten obejmuje wskazówki i ułatwienia w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru kariery i przyszłych ścieżek kariery; trendy zatrudnienia i możliwe możliwości; udzielanie odpowiednich porad i sugestii. KRC oferuje również usługi coachingowe, które są krok po kroku, aby pomóc klientowi w sformułowaniu przyszłego planu celów i pracy nad jego osiągnięciem.

Zarządzanie karierą

Pomaga pracownikom wykorzystać ich potencjał i podnieść umiejętności w celu poprawy kariery, pomaga zidentyfikować typ osobowości, prawdziwe zainteresowania, ocenia umiejętności i zdolności pracowników.
Dostarczona jest analiza osobowości, twój indywidualny kod osobowości jest analizowany z twoim potencjałem, inteligencją emocjonalną i zainteresowaniami, aby dać połączony szczegółowy raport twojej osoby w miejscu pracy, a także ogólnie.

Proces oceny trwa około 2-3 godzin.

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana jest przed oceną po jej zakończeniu, wyniki są łączone w szczegółowy raport z wynikami, a specjalista psychologii, który szczegółowo omawia wyniki, zapewnia sesję zwrotną.
Można zapewnić bieżące sesje coachingowe, aby pomóc klientowi w osiągnięciu jego celów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU OCENY KARIERY JUŻ DZISIAJ I ODKRYJ NAJLEPSZĄ KARIERĘ DLA CIEBIE.

Skontaktuj się

2 + 8 =

Podążaj za nami

Warszawa, Polska | Kapsztad, Republika Południowej Afryki
karolina@krconsulting.biz.pl

KR Consulting (Karolina Rafalski Consulting) firma Sky Enterprises Warszawa, Polska

Niezależna praktyka psychometrystyczna
BA Corporate Communications (UJ)
BA Honors Psychology (UNISA)
BPsych Practical Degree in Psychometry (UJ)
Numer rejestracyjny HPCSA PMT0090123 Ćwiczenie nr 0850000553719  B-BBEE Poziom 4
pl_PL
en_GB pl_PL